Prohlášení odpovědnosti

Prohlášení odpovědnosti

Před použitím kteréhokoli z následujících postupů se poraďte se svým lékařem. Tato kniha má pouze informativní charakter a slouží hlavně pro inspiraci.

~ ~ ~ ~ ~

Všechny materiály umístěné na portálu Jednoduchá kuchařka.cz jsou pouze informační povahy. Pokud jde o jejich případné využití, nejsem oprávněn a neposkytuji žádné záruky na využití zde popsaných postupů nebo návodů. Žádná informace zde zveřejněná není lékařskou či jinak odbornou konzultací k řešení vašich obtíží. K řešení konkrétních otázek, týkajících se vašeho zdravotního stavu důrazně dopuručujeme obrátit se na svého ošetřujícího lékaře.

K řešení konkrétních otázek týkajících se vašeho problému nebo potřeby, vždy a důrazně doporučuji obrátit se na specializovaného poradce, případně svého ošetřujícího lékaře. Vyhnete se tak případným nežádoucím komplikacím při neodborné aplikaci některého z poznatků nebo informací zveřejněných na našem portálu, které slouží především pro zajímavost a inspiraci.

 

podpořte nás

Zavázali jsme se, že bude kuchařka vždy zdarma a na tomto nic měnit nehodláme. Ale při stále se zvyšujících nákladech na provoz tohoto webu se obracíme na Vás vás. Abychom pro Vás mohli nadále spravovat tyto stránky a pracovat na dalším rozvoji, potřebujeme Vaši pomoc. Pokud se Vám naše kuchařka líbí a chtěli byste ji podpořit, tak můžete na náš účet 1117271044/3030. Jsme vděčni za každý, i jakkoli malý příspěvek.

Vaše Jednoduchá kuchařka.

novinky

Pracujeme na nové kuchařce pro dietu pankreasu. Dobrá zpráva pro vás je, že recepty jsou vhodné i pro jaterní dietu, takže si je budete moct dopřát i vy.

Mrkněte na web pankreatitida.cz, kde budou postupně přibývat recepty.

copyright

Text © 2020 Lukáš Zach

Fotografie © 2020 Lukáš Zach

Všechna práva vyhrazena.

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem.

Kopírování a rozšiřování textu nebo fotografií bez svolení autora je zakázáno.

© 2020 zachlee.cz | Jednoduchá kuchařka