Recepty

Recepty

Přátelé, recepty do knihy jsou sepsány a teď je budu postupně, tak jak se k tomu dostanu a hlavně pokud mi je schválí naše nutriční specialistka, přidávat, abyste na ně nemuseli čekat až do vydání knihy.

Polévky

Snacky

Masové

Trhané maso

Těstoviny

Recepty z druhé ruky

Tyto recepty můžete nalézt v naší první kuchařce Jednoduchá kuchařka – Jaterní dieta, jen jsou upraveny pro pankreatickou dietu. Původně jsem nechtěl opakovat recepty z první knihy, ale tato jídla jsou tak zásadní a v naší kuchyni natolik známé a oblíbené, že by bylo škoda je neuvést.

Rizoto & paella

Saláty

Dezerty

 

podpořte nás

Zavázali jsme se, že bude kuchařka vždy zdarma a na tomto nic měnit nehodláme. Ale při stále se zvyšujících nákladech na provoz tohoto webu se obracíme na Vás vás. Abychom pro Vás mohli nadále spravovat tyto stránky a pracovat na dalším rozvoji, potřebujeme Vaši pomoc. Pokud se Vám naše kuchařka líbí a chtěli byste ji podpořit, tak můžete na náš účet 1117271044/3030. Jsme vděčni za každý, i jakkoli malý příspěvek.

Vaše Jednoduchá kuchařka.

novinky

Pracujeme na nové kuchařce pro dietu pankreasu. Dobrá zpráva pro vás je, že recepty jsou vhodné i pro jaterní dietu, takže si je budete moct dopřát i vy.

Mrkněte na web pankreatitida.cz, kde budou postupně přibývat recepty.

copyright

Text © 2019 Lukáš Zach

Fotografie © 2019 Lukáš Zach

Všechna práva vyhrazena.

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem.

Kopírování a rozšiřování textu nebo fotografií bez svolení autora je zakázáno.

© 2020 zachlee.cz | Jednoduchá kuchařka